• IMG_5907

  Společenské akce

  EXKLUZIVNÍ SETKÁNÍ
  V PŘÍJEMNÉ ATMOSFÉŘE


Business se přeci nedělá jen u jednacího stolu

Od obchodního vztahu k přátelství může vést dlouhá cesta. A schůzky ve sterilních zasedacích místnostech tento přerod opravdu neurychlí. Smyslem společenských akcí Magnus Regia je setkání předních manažerů v neformálním prostředí a ve skutečně přátelské atmosféře tak přispět k navazování nových osobních i obchodních kontaktů.

AKCE, KDE STOJÍ ZA TO BÝT
 • ZAJÍMAVÍ HOSTÉ

  Za roky na trhu se nám podařilo vytvořit síť spokojených klientů z řad vedení státní správy, samospráv i TOP českých a moravských firem, kteří rádi navštěvují i naše společenské akce. Pokud se chcete setkat s lidmi, kteří udávají tempo rozvoji našeho státu, obcí i ekonomiky, potom jsou pro Vás akce Magnus Regio tou pravou příležitostí.

 • PŘÍLEŽITOST PODĚKOVAT KLIENTŮM

  Účast na společenském večeru Magnus Regia může být zajímavým dárkem a oceněním pro Vaše obchodní partnery. Naše akce Vám zároveň poskytují ideální příležitost osobně je seznámit se svými produkty. Jejich součástí bývají vkusně řešené prezentace moderních vozů, společenských oděvů, hodinek nebo třeba ochutnávky kvalitních vín.

NIČÍM NERUŠENÝ ZÁŽITEK
 • PERFEKTNÍ SERVIS

  Dlouholeté zkušenosti s pořádáním (nejen) společenských akcí nám pomáhají poskytovat prémiovou péči pro naše hosty a klienty. S Magnus Regio se můžete spolehnout na stoprocentní kvalitu organizace, servisu, občerstvení a všech dalších náležitostí, které Vám zajistí ničím nerušený a příjemný zážitek.

 • DOPROVODNÝ PROGRAM

  Ať už je to divadelní představení nebo koncert, fotokoutek, přehlídka “bespoke” obleků nebo třeba jen nevtíravý podkres živé klavírní hudby, na akcích Magnus Regio se rozhodně nebudete nudit. Zajímavý doprovodný program Vám zaručí nejen společenské, ale také kulturní vyžití.

Co pro Vás chystáme

Co na společenské akce Magnus Regio říkají naši klienti

 • Dne 8. 11. 2012 jsme se jako zástupci Sboru dobrovolných hasičů Kralovice zúčastnili Slavnostního předání cen a finálového večera soutěže RWE Dobrovolní hasiči 2012. Tato soutěž pro nás začala již 3. 7. 2012, kdy jsme podali přihlášku. Celou dobu jsme byli v kontaktu se zástupci organizátora akce firmy Magnus Regio. Chtěl bych vysoce ocenit jejich perfektní práci, komunikaci, rychlost a vstřícnost, s jakou se o nás starali.

  Sbor dobrovolných hasičů Kralovice
  Milan Koza
  SDH Kralovice
 • Ještě jednou jsem Vám chtěl poděkovat za velmi příjemně prožitý večer při příležitosti udílení cen “RWE Dobrovolní hasiči roku 2012” v hotelu Voroněž. Vybraný prostor a dramaturgie večera spolu zcela ladily a výsledkem byla spokojenost nejen samotných oceněných. Hovořil jsem s mnohými kolegy, kteří měli podobné pocity jako já. Pocity pohody, radosti a spokojenosti. Díky za profesionální přístup a odvedenou práci!

  Aleš Černohorský - HZS Pardubického kraje
  Aleš Černohorský
  HZS Pardubického kraje
 • Ve čtvrtek 8. 11. 2012 jsme se zúčastnili slavnostního večera v Brněnském hotelu Voroněž. Byly zde vyhlašováni vítězové soutěže “Dobrovolní hasiči roku 2012”, kterou organizovala společnost Magnus Regio. Večer se nesl ve velmi slavnostním duchu. Je třeba ocenit celý průběh programu – od moderátorky, přes prezentaci jednotlivých finalistů, živý hudební doprovod až po chutnou tříchodovou slavnostní večeři a módní přehlídku. Zkrátka vydařený a příjemný večer, kde jsme cítili, že si někdo váží naší práce.

  Reference - bez fota - muž
  Michal Velan
  MHJ HS Šlapanice
 • Slavnostní večer, stejně jako celý ročník soutěže Dobrovolní hasiči roku 2012, jenž pořádala agentura Magnus Regio, se vyznačoval milou a příjemnou atmosférou, kterou podtrhla svým kultivovaným projevem i moderátorka Monika Brindzáková, která celým večerem provázela.

  Miloš Hladík - Hasičský záchranný sbor Středočeského kraje
  Miloš Hladík
  HZS Středočeského kraje
 • Velmi rád Vám posílám poděkování za moc hezký večer, který jsme mohli prožít společně se svými klienty. Jak výběr divadelního představení, tak pohoštění a celková atmosféra Galavečera Magnus Regia zanechaly v přítomných krásný pocit. Přejeme vám mnoho úspěchů a mnoho spokojených klientů.

  Anton Zima - T-Systems Czech Republic
  Anton Zima
  T-Systems Czech Republic

Kontaktujte nás

Vojtěch Koukal
obchodní ředitel
 • Jak Vám mohu pomoci

  Navrhnu Vám kampaň, která Vám pomůže navázat lepší osobní vztahy s klienty. Jsem tu pro Vás.

  Gsm: 774 112 138

  Tel.: 542 425 239

  E-mail:
  v.koukal@magnusregio.cz

 • Poznejte mě

Jana Hrstková
Produkční, marketingová manažerka
 • Jak Vám mohu pomoci

  Mám na starosti kompletní organizaci, realizaci a ex post komunikaci jednotlivých akcí a odborných konferencí. Zároveň se na mne můžete obracet v případě registrací nebo jakéhokoli dotazu týkajícího se námi pořádaných akcí.

  Gsm: 725 006 094

  Tel.: 542 425 231

  Email: j.hrstkova@magnusregio.cz

Edita Karásková
Produkční, marketingová manažerka
 • Jak Vám mohu pomoci

  Mám na starosti kompletní organizaci, realizaci a ex post komunikaci jednotlivých akcí a odborných konferencí. Zároveň se na mne můžete obracet v případě registrací nebo jakéhokoli dotazu týkajícího se námi pořádaných akcí.

  Gsm: 725 893 273

  Tel.: 542 425 231

  E-mail: e.karaskova@magnusregio.cz

Adresa

Magnus Regio Dvořákova 14, 602 00 Brno

Otevírací doba

Po – pá: 8:00 – 17:00

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš e-mail (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva