• IMG_5881 kopie

  Business snídaně

  PROFESIONÁLNĚ MODEROVANÉ DISKUZE U KULATÉHO STOLU


Co jsou to vlastně business snídaně?

Moravské hospodářství nabízí platformu po širokou škálu hospodářsko-ekonomických témat, jako vydavatel tak máme přesnou představu o aktuálních projektech i problémech v jednotlivých regionech. Business snídaně jsou pak logickým vyústěním a moderním způsobem k předávání informací mezi úzce zainteresovanými skupinami. Business snídaně jsou dalším z nástrojů, jak navázat obchodní partnerství a získat dokonalý přehled o nejaktuálnějším dění v dané hospodářské oblasti, v konkrétním kraji či městě. Každá z nich je zaměřena na jednotlivé a nejožehavější téma.

 

SETKÁNÍ, KDE JSOU SI VŠICHNI ROVNI
 • U JEDNOHO STOLU

  Naše business snídaně respektují jiné uspořádání než klasické konference. Nesetkáte se tu s odděleným panelem a posluchači. Všichni účastníci zasednou k jednomu stolu, a mohou tak diskutovat jako rovný s rovným.

 • VÝBĚR EXPERTŮ

  Skladbě účastníků našich business snídaní věnujeme pečlivou pozornost. Zveme skutečně jen ty, kteří mají k vybranému tématu co říct, ať už se jedná o starosty nebo experty z řad ministerstev, státních institucí či firem.

 • PROFESIONÁLNÍ MODERÁTOR

  Plynulost diskuze zajišťuje profesionální moderátor. Našimi business snídaněmi Vás bude nejčastěji provázet David Borek, jedna ze známých tváří zpravodajství České televize.

PRODUKTIVNÍ A PŘÍJEMNÉ DOPOLEDNE
 • NEFORMÁLNÍ NETWORKING

  Víme, že obchodní a profesní vztahy se nejlépe navazují v neformální a uvolněné atmosféře. Se svými partnery si proto na našich business snídaních promluvíte nejen u diskuzního stolu, ale i během přestávek nebo společného oběda.

 • VÝTEČNÉ OBČERSTVENÍ

  Jak název napovídá, čeká Vás vydatná a lahodná snídaně. Ale to není vše, v průběhu business snídaně se můžete těšit i na bohaté občerstvení během přestávek. V závěru akce následuje oběd pojatý formou rautu s výběrem několika jídel.

 • UVOLNĚNÁ ATMOSFÉRA

  Na našich akcích panuje uvolněná atmosféra, která přeje navazování nových obchodních partnerství. Tým produkčních manažerek a zkušených hostesek Magnus Regio se Vás ujme s nenucenou samozřejmostí tak, aby nic nerušilo Váš zážitek.

Co pro Vás chystáme

Co na business snídaně říkají naši klienti

 • Rád bych Vám chtěl  poděkovat za bravurně organizovanou akci, bylo to opravdu jiné (v pozitivním slova smyslu). Myslím, že akce měla opravdu smysl a již nyní se těšíme na druhý ročník.

  Reportáž z akce jsem shlédl přímo v TV a ač byla krátká, tak na druhou stranu úderná a věcná.

  Děkuji a těším se na na další spolupráci a setkání.

  Reference - bez fota - muž
  Ondřej Kinc
  Envipartner s.r.o.
 • Po účasti na několika odborných konferencích a dalších akcích pořádaných společností Magnus Regio bych vám rád poděkoval za vždy vysokou odbornou úroveň všech akcí, aktuální témata, kterým se věnujete, i za možnost setkání se zajímavými hosty. Přeji Vám mnoho úspěchů při přípravě dalších projektů a mnoho zajímavých témat i pro Moravské hospodářství, které se pro mě stalo cenným zdrojem informací.

  Petr Handl - RPG Real Estate
  Petr Handl
  RPG Real Estate
 • Moravské hospodářství je příležitostí pro významné a zajímavé projekty, které nemusí patřit mezi ekonomicky největší, ale i přesto je jejich představení touto formou přínosem. Morava má ve vydávání tohoto měsíčníku nemalou výhodu, protože ten svým čtenářům přináší aktuální a hodnotné informace. Nejen časopis, ale také webové provedení rozšiřují mediální prostor a poskytují naší společnosti možnost představit své výhody a přínosy municipalitám, právnickým i fyzickým osobám a dalším subjektům.

  Jiří Bezděk - RWE
  Jiří Bezděk
  RWE
 • Dne 11.6.2012 jsem se zúčastnil Business snídaně v Ostravě na téma Bezpečnost v dopravní infrastruktuře. Byl jsem mile překvapen, jak velký zájem je o toto téma a kolik zástupců ze státní správy a samosprávy přijalo pozvání společnosti Magnus Regio na snídani. Vysoká úroveň, výborná organizace a vynikající příležitost setkat se se zajímavými lidmi. Přeji Vám mnoho úspěchů při přípravě dalších projektů, akce konané Vámi mají opravdu smysl.

  Reference - bez fota - muž
  Jiří Zukal
  PATRIOT
 • Dne 11.6.2012 jsem absolvoval Business snídani v Ostravě na téma „ Bezpečnosti v dopravní infrastruktuře“, pořádanou agenturou Magnus Regio. Bylo to poprvé, co jsem se takovéto akce zúčastnil a musím konstatovat, že tato Business snídaně měla vynikající úroveň. Byla dobře zorganizována, moderátorsky dobře vedena a všichni účastníci si odnášeli bohaté poznatky.

  Reference - bez fota - muž
  Jiří Molák
  SUDOP BRNO
 • Vážené dámy, smekám před bravurní organizací a smyslem pro detail, který jsem měl možnost na několika vašich akcích obdivovat. Účast v pozici partnera mohu doporučit jakékoliv společnosti, která má zájem spojit své jméno s nejvyšší kvalitou. Jste bez nadsázky špičkou ve svém oboru, a proto věřím, že se naše spolupráce bude v nadcházejících letech rozvíjet.

  Reference - bez fota - muž
  Petr Novák
  Miracle Network
 • Dovoluji si Vám touto cestou poděkovat za příkladnou organizaci naší účasti na Vašich akcích. Ve srovnání s jinými akcemi, na kterých jsme se účastnili, si dovoluji vyzdvihnout zejména profesionální vystupování pořadatelů, podpořené jejich snahou umožnit v rámci pořádané akce maximálně možný počet pracovních setkání s účastníky a tím propojit nabídku a poptávku prezentovaných služeb. Z hlediska účastníka akce se i péče o klienty jeví jako příkladná a bezchybná.

  Petr Míka - Artechnic-Schréder
  Petr Míka
  Artechnic-Schréder
 • Věřte, že se kdykoliv, kdy budu pozván, rád zúčastním setkání, kde bude otevřena diskuse podporující bezpečnost silničního provozu. Musím přiznat, že tak vysokou úroveň, jakou jste Vy a Vaši kolegové nastavili v rámci této Business snídaně – tedy po stránce odborných účastníků, zástupců státní správy a samosprávy, ale také zajištěním příjemného prostředí i tou pozitivní atmosférou – lze těžko překonat. Myslím, že je za tím kus dobře odvedené práce a za to Vám a Vašemu týmu patří velký dík.

  Jindřich Rybka - Krajské ředitelství Policie ČR JMK
  Jindřich Rybka
  Krajské ředitelství PČR JMK
 • Ještě jednou Vám děkuji za pozvání, akce byla velmi zdařilá. Pro nás měla velký přínos, neboť jsme se dozvěděly novinky ze sektoru a měly jsme možnost vyměnit si názory se zástupci firem a navázat další kontakty. Velmi ráda se podobné akce opět zúčastním.

  Alice Fibigrová - CzechTrade
  Alice Fibigrová
  CzechTrade
 • Ještě jednou Vám chci poděkovat za zorganizování takového reprezentativního fóra. Dostat tolik lidí z našeho oboru na jedno místo, ve stejný čas je obrovská organizační práce. Akce pro nás byla velmi přínosná, již z důvodu setkání se navzájem, o kvalitní diskusi nemluvě.

  Reference - bez fota - muž
  Aleš Petrák
  Ekol

Pronikněte s business snídaněmi do médií.

Čtete zde

Kontaktujte nás

Vojtěch Koukal
obchodní ředitel
 • Jak Vám mohu pomoci

  Navrhnu Vám kampaň, která Vám pomůže navázat lepší osobní vztahy s klienty. Jsem tu pro Vás.

  Gsm: 774 112 138

  Tel.: 542 425 239

  E-mail:
  v.koukal@magnusregio.cz

 • Poznejte mě

Jana Hrstková
Produkční, marketingová manažerka
 • Jak Vám mohu pomoci

  Mám na starosti kompletní organizaci, realizaci a ex post komunikaci jednotlivých akcí a odborných konferencí. Zároveň se na mne můžete obracet v případě registrací nebo jakéhokoli dotazu týkajícího se námi pořádaných akcí.

  Gsm: 725 006 094

  Tel.: 542 425 231

  Email: j.hrstkova@magnusregio.cz

Edita Karásková
Produkční, marketingová manažerka
 • Jak Vám mohu pomoci

  Mám na starosti kompletní organizaci, realizaci a ex post komunikaci jednotlivých akcí a odborných konferencí. Zároveň se na mne můžete obracet v případě registrací nebo jakéhokoli dotazu týkajícího se námi pořádaných akcí.

  Gsm: 725 893 273

  Tel.: 542 425 231

  E-mail: e.karaskova@magnusregio.cz

Adresa

Magnus Regio Dvořákova 14, 602 00 Brno

Otevírací doba

Po – pá: 8:00 – 17:00

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš e-mail (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva