• IMG_6364 kopie

    Spojujeme lidi,
    kteří mají co říct.

    PŘINÁŠÍME INFORMACE TAM,
    KDE MAJÍ SMYSL.


Magnus Regio s.r.o.

Soukromý a veřejný sektor nelze hermeticky oddělovat. Magnus Regio informuje obě sféry o trendech a vzájemných potřebách z oblasti financí, energetiky, zdravotnictví, bezpečnosti, odpadového hospodářství, developmentu, informačních technologií, e-Governmentu, práva, dopravy, průmyslu a dalších oborů. Vytváříme seriózní diskusní platformu a přispíváme tak k rozvoji veřejného a soukromého sektoru v regionech.

Vydavatelská činnost

Jsme vydavatelem dvouměsíčníku Moravské hospodářství a stejnojmenného informačního portálu. Každých čtrnáct dní také rozesíláme našim čtenářům elektronický newsletter. Dále obchodně zastupujeme měsíčník Brněnský Metropolitan. Jsme připraveni pro Vás vytvořit informační noviny, brožury, buletiny, letáky, katalogy a další materiály podle Vašich požadavků.

Akce

Pro naše stávající i budoucí klienty organizujeme každoročně přátelské golfové turnaje i společenské večery. Naší vlajkovou lodí se stávají business snídaně, které jsou příjemným a moderním způsobem, jak navázat obchodní kontakty. Smyslem našich akcí je setkání předních manažerů v neformálním prostředí a v přátelské atmosféře tak přispět k navazování nových osobních i obchodních kontaktů.

Konference

Konference zaměřujeme na vzdělávání zástupců státní správy z oblasti práva, financí, dotací, informačních technologií, životního prostředí, sociálních služeb, dopravy, energetiky apod. Témata vycházejí přímo z požadavků ministerstev, svazů měst a obcí nebo přímo z řad starostů. Díky Moravskému hospodářství máme přímou návaznost na všechny úřady v pěti Moravských krajích.

MH-aktuální-1024x757

Prolistujte si aktuální číslo
Moravského hospodářství

V únorovém čísle Moravského hospodářství jsme pro Vás psali hodně o zdravotníctví. Podívali jsme se, jak nemocnice využívají digitální data, jak řeší nedostatek lékařů a zdravotních sester, nebo na kolik nás ročně přijde kouření. V nové rubrice jsme se zaměřili na region a představili těžbu uranu na Vysočině. V celostránkovém rozhovoru s Christianem Schrefelem z agentury pro udržitelný rozvoj 17&4 jsme se bavili o tom, jak ve Vídni řeší parkování. Poodhalili jsme novinky, které nás čekají v odpadovém hospodářství a veřejných zakázkách. A zajímal nás i cestovní ruch nebo inovativní firmy.

ELEKTRONICKÁ VERZE

MH-elektronik

Navštivte náš každodenně aktualizovaný zpravodajský portál

Moravské hospodářství Vám nepřináší ty podstatné informace z businessu a veřejné správy jen jednou za dva měsíce, ale každý den. Na portálu moravskehospodarstvi.cz najdete aktuální zprávy každý den. Navíc si jej bez problémů otevřete jak na počítači, tak i v mobilu nebo v tabletu.

MORAVSKÉ HOSPODÁŘSTVÍ.CZ

Kontaktujte nás

Adresa

Magnus Regio Dvořákova 14, 602 00 Brno

Otevírací doba

Po – pá: 8:00 – 17:00

.

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš e-mail (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva